0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Republic of Korea K-League 1
Ulsan Hyundai Horang-i
۱
۰
Jeju United
Finished
۱۴:۳۰
Pohang Steelers
۰
۱
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۴:۳۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۲
۲
Suwon City
Finished
۱۵:۰۰
Gangwon FC
۱
۰
FC Seoul
Finished
۱۵:۰۰
  Iran Persian Gulf Pro League
Nassaji Mazandaran
-
-
Havadar SC
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Japan J League
Vissel Kobe
۰
۱
Kawasaki Frontale
Finished
۱۴:۳۰
Urawa Red Diamonds
۳
۳
Yokohama F Marinos
Finished
۱۵:۰۰
  Malaysia Super League
Johor Darul Takzim FC
۲
۲
Pahang
inprogress
۱۶:۴۵
  Australia A-League
Adelaide United FC
۰
۰
Melbourne City FC
Finished
۱۳:۳۵
  Uzbekistan Super League
FK Kokand 1912
۱
۱
Pakhtakor Tashkent
Finished
۱۶:۱۵
Surkhon Termez
۲
۴
Sogdiyona Jizzax
Finished
۱۶:۱۵
  Colombia Liga Femenina
Deportivo Cali (W)
۱
۱
Millonarios (W)
Finished
۰۰:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group E
Internacional RS
۲
۰
Independiente Medellin
Finished
۰۲:۴۵
Atletico Clube Goianiense
۱
۰
CD Antofagasta
Finished
۰۵:۰۰
Club 9 de Octubre
۲
۳
Guairena FC
Finished
۰۵:۰۰
  South America Copa Libertadores, Group C
Bragantino Red Bull
۰
۱
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۲:۴۵
  Colombia Primera B
Fortaleza FC
۰
۱
Bogota FC
Finished
۰۵:۱۰
Llaneros FC
۰
۰
Boyaca Chico
Finished
۰۰:۳۰
FC Leones
۰
۰
Real Cartagena
Finished
۰۳:۰۰
  Japan YBC Levain Cup
Kashiwa Reysol
۰
۱
Kyoto Purple Sanga
Finished
۱۴:۳۰
FC Tokyo
۰
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۱۴:۳۰
Oita Trinita
۳
۳
Cerezo Osaka
Finished
۱۴:۳۰
Gamba Osaka
۱
۳
Kashima Antlers
Finished
۱۴:۳۰
Shonan Bellmare
۱
۰
Jubilo Iwata
Finished
۱۴:۳۰
Consadole Sapporo
۱
۱
Sagan Tosu
Finished
۱۴:۳۰
Shimizu S-pulse
۲
۱
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۴:۳۰
Tokushima Vortis
۰
۲
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۴:۳۰
  World Friendly International Matches U20
Algeria U20
۱
۱
Ivory Coast U20
Finished
۰۰:۰۰
  South America Copa Libertadores, Group H
Sporting Cristal Lima
۰
۰
Talleres de Cordoba
Finished
۰۵:۰۰
CR Flamengo RJ
۳
۰
Universidad Catolica
Finished
۰۵:۰۰
  Asia Southeast Asian Games Women
Thailand (W)
۳
۰
Philippines (W)
Finished
۱۳:۰۰
Vietnam (W)
۱
۰
Myanmar (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Mongolia Premier League
Khangarid Klub
۰
۳
Khaan Khuns Erchim
Finished
۰۹:۳۰
BCH Lions
۲
۵
FC Ulaanbaatar
Finished
۱۲:۳۰
Khovd
۲
۵
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۵:۳۰
  Chile Primera B
Deportes Temuco
۲
۰
Cobreloa Calama
Finished
۰۲:۳۰
CD Santa Cruz
۲
۰
San Luis de Quillota
Finished
۰۵:۰۰
  Asia AFC Cup
Bashundhara Kings
-
-
Maziya SRC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Gokulam FC
۴
۲
ATK Mohun Bagan AC
Finished
۱۵:۳۰
Al Riffa
-
-
Al-Arabi Kuwait
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Tishreen
-
-
Hilal AL Quds
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Australia FFA Cup
Edgeworth Eagles
۲
۳
Weston Workers
Finished
۱۳:۰۰
Blacktown City FC
۲
۱
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۴:۱۵
Mandurah City
۱
۲
Inglewood United
Finished
۱۵:۳۰
West Canberra Wanderers FC
۴
۳
O'Connor Knights
Finished
۱۳:۰۰
Adamstown Rosebud FC
۱
۲
Lake Macquarie City FC
Finished
۱۳:۳۰
Whittlesea United SC
۴
۰
Upfield SC
Finished
۱۳:۳۰
St George City FA
۴
۲
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۳:۳۰
Maitland
۶
۰
Lambton Jaffas FC
Finished
۱۳:۳۰
Caboolture
۰
۴
Moreton Bay United
Finished
۱۴:۰۰
Bentleigh Greens SC
۳
۰
St Albans Saints
Finished
۱۴:۰۰
Broadbeach United
۴
۳
Western Pride
Finished
۱۴:۰۰
North Pine
۰
۰
Brisbane City
inprogress
۱۴:۰۰
Redlands United
۱
۲
Sunshine Coast Fire
Finished
۱۴:۱۵
Valentine Phoenix
۱
۳
Broadmeadow Magic
Finished
۱۳:۳۰
Bayside United
۰
۰
Rochedale Rovers
Finished
۱۴:۰۰
Southside Eagles
۰
۰
Eastern Suburbs
inprogress
۱۴:۰۰
Bayswater City
۱۰
۱
Kingsley Westside FC
Finished
۱۶:۳۰
  World Friendly Club Matches
Deportivo Toluca FC
۱
۰
Bayer 04 Leverkusen
Finished
۰۵:۰۰
Paro FC
۱
۰
Thimphu City
Finished
۱۶:۳۰
  Malawi Super League
Blue Eagles
۰
۰
Civo United
inprogress
۱۷:۰۰
  Ethiopia Premier League
Welayta Dicha
۰
۱
Sidama Bunna
inprogress
۱۷:۳۰
Defence Force FC
۱
۲
Fasil Kenema
Finished
۱۴:۳۰
Welkite Ketema
۱
۲
Sebeta City
Finished
۱۱:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group G
Penarol Montevideo
۰
۰
Cerro Porteno
Finished
۰۲:۴۵
  South America Copa Libertadores, Group B
Caracas FC
۰
۰
The Strongest La Paz
Finished
۰۲:۴۵
  Japan J3 League
FC Gifu
۳
۰
Gainare Tottori
Finished
۱۴:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
Muravera
۱
۳
ASD Gladiator
Finished
۱۶:۳۰
AS Ostia Mare Lidocalcio
۰
۰
Atletico Uri
inprogress
۱۸:۳۰
Team Nuova Florida
۰
۰
FC Aprilia
inprogress
۱۸:۳۰
Cynthialbalonga
۰
۰
ASD Lanusei Calcio
inprogress
۱۸:۳۰
SS Cassino
۰
۰
Insieme Formia
inprogress
۱۸:۳۰
ASD Carbonia Calcio
۰
۰
Vis Artena
inprogress
۱۸:۰۰
ASD Torres
۰
۰
USD Latte Dolce
inprogress
۱۸:۳۰
Real Monterotondo Scalo
۰
۰
Giugliano
inprogress
۱۸:۳۰
Arzachena
۰
۰
Afragolese 1944
inprogress
۱۷:۳۰
  Latvia LMT Virsliga
Riga FC
-
-
BFC Daugava Daugavpils
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SK Super Nova
-
-
Spartaks Jurmala
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Norway U19 Elite League
Sogndal U19
۴
۴
Viking U19
inprogress
۱۷:۰۰
Tromso U19
۱
۰
Valerenga U19
inprogress
۱۸:۳۰
  United Arab Emirates UAE U21 League
Al Sharjah SC U21
-
-
Baniyas SC U21
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Al Ain U21
-
-
Al Nasr U21
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Al Jazira U21
-
-
Al Khaleej (Khor Fakkan) U21
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Al Orooba U21
-
-
Emirates Club RAK U21
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Shabab Al Ahli Dubai U21
-
-
Al Dhafra U21
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Ajman SCC U21
-
-
Al Wasl U21
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Al Ittihad Kalba U21
-
-
Al Wahda Abu Dhabi U21
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
  Saudi Arabia Youth League U19
Al Fateh SC U19
۱
۱
Al Ittifaq Dammam U19
inprogress
۱۷:۱۰
Al Ittihad Jeddah U19
۰
۰
Al Faisaly Harmah U19
inprogress
۱۷:۵۵
Al Hilal Riyadh U19
۱
۰
Al Wahda Mecca U19
inprogress
۱۷:۲۵
  Cameroon Elite One
Stade Renard
۰
۰
Union Sportive de Douala
inprogress
۱۷:۳۰
PWD Bamenda
۰
۱
Fovu de Baham
inprogress
۱۷:۳۰
Colombe du Dja et Lobo
-
-
Tonnerre Yaounde
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Bamboutos
-
-
New Star de Douala
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Cotonsport de Garoua
-
-
Eding Sport FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Panthere de Nde
-
-
Canon Sportif de Yaounde
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Thailand FA Cup
Police Tero FC
۱
۲
Nakhon Ratchasima
Finished
۱۵:۳۰
Suphanburi FC
۲
۳
Buriram United FC
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga 1 Women
Independenta Baia Mare (W)
۱
۰
Banat Girls FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group H
Junior
۲
۰
Oriente Petrolero
Finished
۰۵:۰۰
  Brazil Campeonato Brasileiro B
Novorizontino SP
۰
۰
Sport Club do Recife
Finished
۰۵:۰۰
  Japan J2 League
Omiya Ardija
۰
۱
Grulla Morioka
Finished
۱۴:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group G
Ceara CE
۶
۰
General Caballero JLM
Finished
۰۲:۴۵
  Brazil Serie C
AD Confianca SE
۱
۰
Ferroviario
Finished
۰۳:۳۰
  United States USL League Two
South Georgia Tormenta FC II
۲
۰
East Atlanta FC
Finished
۰۴:۰۰
Dalton Red Wolves SC
۲
۰
Southern Soccer Academy Kings
Finished
۰۴:۰۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
El Nacional Quito
۲
۰
Chacaritas SC
Finished
۰۴:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group E
Boca Juniors
۱
۱
Corinthians Paulista
Finished
۰۵:۰۰
  Hungary U19 1st Division
Kecskemeti TE U19
۲
۱
Nyiregyhaza U19
Finished
۱۵:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Bucheon FC 1995
۰
۱
Gyeongnam FC
Finished
۱۵:۰۰
Ansan Greeners
۰
۱
Chungnam Asan
Finished
۱۵:۰۰
  Tunisia Ligue 1, Relegation Group
Olympique Beja
۰
۰
ES Metlaoui
inprogress
۱۸:۳۰
ES Hammam Sousse
۰
۰
Esperance Sportive Zarzis
inprogress
۱۸:۳۰
  Czech Republic Czech Cup
FC Slovacko
-
-
AC Sparta Praha
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Israel Youth League
Hapoel Petach Tikva U19
۰
۰
Shimshon Tel Aviv Raya U19
inprogress
۱۸:۰۰
Hapoel Hod Hasharon U19
۰
۱
Maccabi Yaffo Kabilio U19
inprogress
۱۸:۰۰
Hapoel Umm al-Fahm U19
۰
۰
Hapoel Iksal Imad U19
inprogress
۱۸:۰۰
SC Newe Yosef U19
۱
۱
Maccabi Ironi Kiryat Ata U19
inprogress
۱۸:۰۰
Gadna Tel Aviv U19
۲
۱
Hapoel Katamon Jerusalem U19
inprogress
۱۸:۰۰
Hapoel Nof Hagalil U19
۱
۰
Beitar Ness Toubruk U19
inprogress
۱۸:۰۰
Hapoel Herzliya U19
۰
۰
Maccabi Tzur Shalom FC U19
inprogress
۱۸:۰۰
Hakoah Amidar Ramat Gan U19
۰
۰
Maccabi Herzliya U19
inprogress
۱۸:۰۰
Hapoel Kiryat Ono U19
۰
۰
Maccabi Yavne Shimon U19
inprogress
۱۸:۰۰
SC Haifa Robi Shapira U19
۰
۱
Hapoel Haifa U19
inprogress
۱۸:۰۰
Maccabi Achi Nazareth U19
۱
۲
MS Pardes Hana Karkur U19
inprogress
۱۸:۰۰
  Tunisia Ligue 1, Championship Group
Club Africain
-
-
Etoile Sportive du Sahel
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Rwanda Rwanda Cup
Police FC
۱
۱
AS Kigali
inprogress
۱۷:۳۰
  Nepal C Division
Planning Boys United
۳
۱
32 Academy
Finished
۱۱:۳۰
Khalibari Youth FC
۱
۲
Mahabir Club
Finished
۱۴:۴۵
Birgunj Youth Academy
۰
۴
Pulchowk SC
Finished
۰۸:۱۵
  Turkey 3. Lig
Iskenderun
۱
۰
Yeni Orduspor
inprogress
۱۷:۳۰
76 Igdir Belediyespor
۳
۱
68 Yeni Aksaray Belediyspor
inprogress
۱۷:۰۰
  South America Copa Sudamericana Group C
Banfield
۱
۱
Universidad Catolica Quito
Finished
۰۲:۴۵
  Colombia Regional League
Real San Jeronimo
۲
۰
E.D.P IND. Medellin
Finished
۰۵:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Kocaelispor U19
۳
۱
Denizlispor U19
Finished
۱۳:۳۰
Istanbulspor U19
۱
۱
Altinordu SK U19
Finished
۱۳:۳۰
  Russia FNL 2, Group 4
Dinamo Barnaul
۳
۰
NoSta Novotroitsk
Finished
۱۶:۰۰
Irtysh Omsk
۱
۱
Gazovik 2 Orenburg
inprogress
۱۷:۳۰
  Norway NM Cup
Junkeren
-
-
Mjølner
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Estonia Meistriliiga
Parnu JK Vaprus
-
-
Tallinna JK Legion
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Paide Linnameeskond
-
-
JK Trans Narva
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Ghana Premier League
King Faisal Babes FC
-
-
Eleven Wonders
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Karela
-
-
Great Olympics
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Hearts of Oak
۰
۰
Bibiani Gold Stars FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Aduana Stars
۰
۰
Elmina Sharks
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Real Tamale United
-
-
Bechem United
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Legon Cities FC
-
-
Dreams FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Berekum Chelsea
-
-
Medeama
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
WAFA
-
-
Accra Lions
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Poland Regional Cup
Sleza Wroclaw
۰
۰
Zaglebie Lubin II
inprogress
۱۸:۳۰
  Armenia Premier League
FC Urartu Banants Yerevan
-
-
Alashkert
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Italy Serie D, Girone H
Audace Cerignola
۰
۰
Brindisi
inprogress
۱۸:۳۰
  Italy Serie D, Girone I
ASD San Luca
۰
۰
Santa Maria Cilento
inprogress
۱۸:۳۰
  Faroe Islands 1. Deild
Klaksvíkar Ítróttarfelag II
۲
۱
Undrið FF
Finished
۰۰:۰۰
  Paraguay Division Intermedia
Sportivo Iteno
۱
۰
2 de Mayo
inprogress
۱۸:۳۰
Independiente FBC
۰
۰
Atletico Colegiales
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Greece Gamma Ethniki
Proodeftiki FC
۰
۰
Makedonikos FC
inprogress
۱۸:۳۰
Ilioupoli GS
۰
۰
Agrotikos Asteras
inprogress
۱۸:۳۰
Iraklis Larissa
۰
۰
Pao Rouf
inprogress
۱۸:۳۰
  Uruguay Reserve League
Deportivo Maldonado Reserves
۰
۰
CA River Plate Montevideo Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
  Uganda Uganda Cup
Bul FC
۱
۰
Boma FC
Finished
۱۶:۳۰
  Algeria Division 1
CR Belouizdad
-
-
ES Setif
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید